Polecamy

Warto skorzystać z ich usług

Kwartet smyczkowy składający się z absolwentek i studentek Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina, które umiejętności i kunszt muzyczny doskonaliły w licznych kursach mistrzowskich. Jako kameralistki i członkinie wielu projektów orkiestrowych koncertowały m.in. w Polsce, Niemczech, Mołdawii, Gruzji, Szwecji i na Islandii. Połączenie młodości, doskonałego opanowania instrumentów i radości ze wspólnej pasji do muzyki dało podwaliny do stworzenia wspólnego projektu jakim jest właśnie „Kwartet smyczkowy”. Doskonały sposób na nadanie szczególnego charakteru ceremoniom ślubnym lub innym uroczystościom okolicznościowym.
Kontakt Iga, numer tel.: +48 693 168 868

http://www.youtube.com/channel/UC-7VDqSyU471QipQLZoZuwA

Zespół muzyczny „LIVE”

Pięcioosobowy, grający na „żywo” zespół z Ostrołęki z trójką śpiewających muzyków, o klasycznym instrumentarium (gitara, gitara basowa, instrumenty klawiszowe, perkusja) z bogatym repertuarem utworów polskich i zagranicznych wykonawców. Dzięki umiejętnościom i gruntownej wiedzy muzycznej doskonale znane utwory w nowych aranżacjach zyskują nowe brzmienia, dzięki czemu można stworzyć taki zestaw utworów, który zapewni doskonałą zabawę dla zaproszonych gości niezależnie od ich wieku i preferencji muzycznych. 
Wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający gwarantuje czytelny i czysty dźwięk, oprawa świetlna oraz prowadzenie uroczystości poprzez wszystkie jej etapy to synonim dobrej zabawy.

Studio Fryzjerskie Agnieszka Cygler

Studio Fryzjerskie Agnieszka Cygler w zakresie świadczonych usług proponuje:

– pakiety ślubne dla pary młodej (upięcia, strzyżenia, modelowanie, zabiegi pielęgnacyjne),
– strzyżenie artystyczne i tradycyjne (damskie, męskie, dziecięce),
– koloryzacje w oparciu o najnowsze trendy fryzjerskie przy wykorzystaniu produktów firm: LA BIOSTHETIQE, REVLON,
– fryzury dzienne i wieczorowe,
– zabiegi pielęgnacyjne,
– sauna ozonowa.

Kontakt telefoniczny – Agnieszka Cygler: 510 203 530.
Lokalizacja: Białystok, ul. Kręta 56E, lokal 5E

Bądźmy w kontakcie

Adres

15-365 Białystok,
ul. Pogodna 37A,

Telefon

 +48 509 516 979

Email

artfotodorota@poczta.onet.eu